Tibia, NG Bot, Elf Bot, IBot, NeoBot, Redbot Waypointy, Skrypty, Tutoriale, Poradniki, Problemy Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Genialny skrypt ! Wyłącza cave jeżeli...
Autor Wiadomość
nupster 

Wysłany: 2014-03-18, 15:04   Genialny skrypt ! Wyłącza cave jeżeli...

Witajcie, mam prośbę odnośnie skryptu,hotkeya,shortkeya lub ikony, jak zwał tak zwał.
Wpadłem na fajny, wręcz genialny pomysł, z jakim się nigdzie nie spotkałem, a przeszukałem sporo internetu na skryptach i tipsach do elfa. Niestety nie umiem dobrze pisać skryptów, dlatego prosze Was o pomoc w napisaniu tego skryptu, myślę że jest dość prosty, ale ja jednak nie umime podołać.
Chodzi o to, że gdy podczas expienia często wpada ekipa i Cie zabija w kilka osób, można mieć skrypt który pomoże.

więc:
jeżeli atakuje mnie więcej niż 3 graczy to wyłącza cavebota i biegnie na daną pozycje.

znalazłem kilka skryptów które rozłączone dają to samo, ale napewno da się je jakoś złączyć w całość.

1.Jeżeli nie ma graczy i bije mnie 3 lub więcej potworów w odległości do 3 sqm i więcej many niż 500 to bije exevo mas san, jeżeli gracz to używa exori san

Kod:
auto 1000 listas 'Atak' | setcolor 102 204 255 | ifnoplayeronscreen { if [$monstersaround.3 >= 3 && $mp >= 1000] { say 'holy power' } } | ifplayeronscreen { if [$attacked.ismonster] { say 'exori san' }

2. Wyłączenie = włączenie cavebota i targetingu
Kod:
if [$caveboton == 1] { setcavebot off | end } | if [$caveboton == 0] { setcavebot on }
if [$targetingon == 1] { settargeting off | end } | if [$targetingon == 0] { settargeting on }

Da się jakoś zrobić taki super skrypcik ? :D

Odpowiedz do tematu