Tibia, NG Bot, Elf Bot, IBot, NeoBot, Redbot Waypointy, Skrypty, Tutoriale, Poradniki, Problemy Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc ze skryptem na bicie potworów.
Autor Wiadomość
nupster 

Wysłany: 2014-03-20, 16:05   Pomoc ze skryptem na bicie potworów.

Witajcie,
dzisiaj piszę kolejny post w którym proszę Was - drogich użytkowników o pomoc, mianowicie:

Szukałem skryptu dzięki któremu postać zachowa się w ten sposób:
Jeżeli bije mnie więcej niż 2 potwory i nie ma nikogo na ekranie - postać używa exori, jeżeli potworów jest mniej niż 2 to postać używa exori hur.

Szukałem takiego skryptu dosłownie wszędzie, ale są bardzo podobne, jednak to nie to na czym mi zależy. Niestety nie umiem tworzyć skryptów więc jestem skłoniony prosić o to Was ;)

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

P.S

Jeden z podobnych skryptów, jednak to nie jest to o co mi chodzi:
Cytat:
auto 500 listas 'Atak' | setcolor 102 204 255 | if [$monstersaround.3 <= 4 ] { if [$target] { say 'holy power' } } else ifnoplayeronscreen { if [$mp >= 500 && $hppc > 30] { if [$monstersaround.3 >= 2] { say 'exori san' } } }

Może Wam się do czegoś przyda ;)
Mam nadzieję że mi pomożecie ;)

[ Dodano: 2014-03-20, 16:09 ]
Coś kombinuje, ale nie wiem czy dobrze. Co o tym sądzicie ?

Cytat:
auto 500 listas 'Atak' | setcolor 102 204 255 | if [$monstersaround.2 <= 2 ] { if [$target] { say 'exori' } } else ifnoplayeronscreen { if [$monstersaround.1 <= 2 ] { if [$target] { say 'exori hur' } }
[/CENTER]

?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

[ Dodano: 2014-03-20, 16:49 ]
W między czasie zrobiłem coś co jest w 95% tym o co Was prosiłem.
Cytat:
auto 200 listas 'Atak' | setcolor 102 204 255 | if [$monstersaround.1 >= 3] {say 'exori '} | if [$monstersaround.1 >= 1] {say 'exori hur'}

Jednak brakuje tego if no player on screen przy pierwszej części, tj. tam gdzie bije exori :D Zaraz może coś mi się uda dalej wykombinować ;)

Odpowiedz do tematu